O firmie

Firma Taste Chef, została założona przez Krzysztofa Odronia - pasjonata sztuki kulinarnej. Wieloletnie doświadczenie w gastronomii narodziło pomysł dzielenia się wiedzą z innymi. Taste Chef jest miejscem, w którym zarówno laik jak i zawodowiec znajdzie coś, co go zainteresuje. Dla tych pierwszych będzie to podróż po nieznanych dotąd smakach i technikach kulinarnych, dla drugich kolejny szczebel w udoskonaleniu swojego "warsztatu".

  • Działamy na terenie całej Polski
  • 15 lat na rynku
  • Ponad 10 000 spełnionych kulinarnie uczestników

Trenerzy naszej akademii

Jess Kwunruean-Rogoziński - absolwentka prestiżowej królewskiej szkoły gotowania M.L.Puarg Dinakara The Royal Exquisite Thai Cooking School. Gotująca w Tajlandii w wielu renomowanych restauracjach.

LORENZO - Mistrz kuchni włoskiej. Uczeń starej włoskiej szkoły gotowania. 100% Włoch rodem z Sycylii, który nauczy Państwa nie tylko włoskiej kuchni ale również słynnego dla Włochów stylu podawania i serwowania potraw.

KRYSTIAN MAZUR - od 10 lat Szef Kuchni Centrum Hotelowo Konferencyjnego w Krakowie. Z gastronomią związany od blisko 20 lat.

RAFAŁ DROBNIAK - Przeszedł wszystkie szczeble zawodowe w kuchniach hotelowych, aż po stanowisko głównego szefa kuchni. Gotował dla wielu znanych osobistości i przygotowywał wiele prestiżowych imprez. Jego inspiracją jest kuchnia molekularna i fuzion.

5
Przejdź do strony: Cateringu | Usługi Barmańskie | Wypożyczalnia sprzętu