Eventy dla firm

Drodzy Państwo,

Jeżeli planują Państwo w najbliższym czasie organizację konferencji lub spotkania integracyjnego i szukacie Państwo ciekawej formy integracji pracowników lub klientów to pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą.
W dzisiejszej dobie każdy z nas w mniejszym czy większym stopniu ociera się o kulinaria i gotowanie w domu dla rodziny jak również znajomych. Nasza propozycja to warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy w profesjonalny sposób zmierza się z tajnikami prawdziwej kuchni przygotowując mistrzowskie potrawy, którymi później będą mogli zaskakiwać swoich bliskich i nie tylko.  Nasza Akademia specjalizuje się w przygotowywaniu tego typu eventów. Dzięki mobilności naszej kuchni jesteśmy w stanie przygotować taka imprezę w każdym miejscu na terenie Polski.

Specjalizujemy się w kuchniach „czterech stron świata”, propozycjach regionalnych kuchni polskiej oraz świata dziczyzny.

Tworzymy również scenariusze warsztatów kulinarnych na specjalne życzenie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami grupy, np.:

  • kuchnia PRL-u
  • kuchnia z żartem
  • piekielna kuchnia dla Prawdziwych Facetów
  • czy Podróż Orient Expressem.

Jednorazowo podczas warsztatów może gotować do 100 osób. W przypadku większych grup zalecamy rozłożenie na więcej spotkań.

Z naszych usług skorzystały miedzy innymi już takie firmy jak Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych, Allegro, Shell Polska, Ista, Slovnaft i wiele wiele innych firm zadowolonych z efektów i spełnionych kulinarnie.

 

Przykładowa oferta na przeprowadzenie eventu dla grupy ok 50 osób:

orient-warsztaty

Warsztaty kulinarne, , Kulinarna Podróż Orient Ekspressem ” (2 wersje do wyboru standard lub premium). Termin do ustalenia, lokalizacja dowolna. Grupa zostanie podzielona na 6 zespołów, każdy z uczestników weźmie udział w przygotowywaniu wybranych potraw. W ciągu 3-5 godzin zostanie przyrządzonych 12 dań z kuchni włoskiej, francuskiej, niemieckiej, bałkańskiej i tureckiej – odbędziemy kulinarną podróż po smakach Europy. Ponadto możemy zorganizować bardziej egzotyczne kuchnie takie jak kuchnia tajska.

Zajęcia poprowadzi wspólnie z nami współpracująca z naszą Akademią Jess Kwunruean absolwentka prestiżowej królewskiej tajskiej szkoły gotowania M.L.Puang Dinakara The Royal Exquisite Thai Cooking School Pod okiem szefów kuchni naszej Akademii zespoły przyrządzą różne narodowe potrawy, nauczą się dobierania przypraw, łączenia smaków. Całość oprawiona zostanie multimedialnymi prezentacjami. Nie pominięty, również zostanie element współzawodnictwa z nagrodą dla najlepszej drużyny. Przyjemnym zakończeniem i tak miłego wieczoru będzie wspólna degustacja, co umożliwi przekonanie się o efektach na własnych językach.
W menu między innymi znajdą się takie kulinarne szlagiery jak: Vichenchoise- francuski krem z porów, moussaka, bawarskie soczyste polędwiczki w białych pieczarkach zabajone koniakiem, ryba po florencku, baklava, semifreddo z nugatem migdałowym i nutą amaretto, rogale św. Marcina, sałatka a la Waldorf i wiele innych smakowitości z trasy legendarnego Orient Expressu jak również istnieje możliwość doboru tematyki oraz menu indywidualnie.
Kulinarna podróż Orient Expresem wersja premium – z udziałem profesjonalnego sommaliera, który podczas spotkania wprowadzi uczestników w świat wina (miedzy innymi dobór win do potraw oraz degustacja trzech rodzaji wina).

Zachęcamy Państwa o poszerzenie swojej oferty eventowej o warsztaty kulinarne.

live-cooking

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.