Opinie

Piotr Smaroń
Piotr Smaroń
2021-08-26
Taste Chef organizował nam catering na wesele. Super komunikacja i profesjonalne podpowiedzi podczas formownia oferty. Nawet gdy to my zawaliliśmy niektóre sprawy, była współpraca, żeby to naprawić. Jedzenie BARDZO smaczne, smakowało i nam, i zwłaszcza gościom. Podczas wesela bardzo pomocni, współpracowali z resztą obsługi, żeby wszystko się zgrało. Mili kelnerzy. Naprawdę polecamy!
Katarzyna Janicka
Katarzyna Janicka
2021-08-02
Super obsługa, jedzenie i dekoracje na przyjęcie weselne, polecam 🙂 Kontakt szybki, wszystko w terminie i zero stresu!
Agnieszka Gawin
Agnieszka Gawin
2021-06-23
Zamówiliśmy catering na przyjęcie weselne - obsługa była bardzo profesjonalna, a jedzenie pyszne. Grill zrobił furorę. Zdecydowanie polecam 🙂
Domonia Do
Domonia Do
2021-05-12
Firma zapewniła catering i wypożyczyla sprzet na przyjęcie komunijne córki. Obsługa super profesjonalna, bardzo sympatyczna, wszyscy goście czuli się zaopiekowani. Jedzenie bardzo smaczne a ceny przyzwoite. Bardzo polecam, na pewno będę jeszcze korzystać.
Anita Góralska
Anita Góralska
2021-01-27
Zamówiłam catering na urodziny mojej córki. Pyszne jedzenie, miła obsługa, wszystko zostalo zapewnione według wcześniejszych ustaleń. Polecam świetna firma!
Martyna Pawłowska
Martyna Pawłowska
2021-01-17
Św
Miłogost Szczurek
Miłogost Szczurek
2020-12-09
Pyszny catering, z którego usług miałam okazję skorzystać kilka razy. Nigdy nie zawiedli mojego zaufania w kwestii jakości podawanych potraw, oraz ich smaku. Dbają o detale i z pewnością można im zaufać w kwestii organizacji przyjęć.
Sandra Jasińska
Sandra Jasińska
2020-11-28
Korzystałam z usług Taste Chef z okazji swojego wesela i cieszę się, że trafiłam akurat na nich! Wszystko zostało zorganizowane za mnie, a ja mogłam zająć się planowaniem innych rzeczy.
Cezary Jurczyk
Cezary Jurczyk
2020-11-17
Uwielbialiśmy przychodzić tutaj z dziewczyną, teraz niestety musimy obejść się smakiem i czekać aż otworzycie. Mamy nadzieję, że stanie się to niebawem. Pozdrawiamy!